Rowy – Apartamenty Rodzinne JEANETTE, ul. Wydmowa 8

BASENY DLA DZIECI I DOROSŁYCH

apartamenty-baseny-basen-na-dachu

Rowy apartamenty z basenem na dachu i brodzik dla dzieci

Apartamenty Jeanette to kompleksowy ośrodek rodzinny. Dlatego właśnie na terenie naszego kompleksu na Gości czekają dwa komfortowe baseny. Duży basen dla dorosłych na dachu budynku oraz basen dla dzieci na tarasie. Zapewniają  one moc atrakcji gościom w każdym wieku!

Wakacje nad morzem – apartamenty z basenem

Niezapomniane wrażenia z pobytu w apartamentach Jeanette pozostają nie tylko w pamięci najmłodszych Gości. Na rodziców czeka duży i komfortowy basen z podgrzewaną wodą (wymiary: 13m x 5m, 1,2 m. głębokości) na dachu naszych apartamentów. Basen posiada pełną infrastrukturę towarzyszącą z miejscami do opalania. Goście korzystać mogą także z tarasu, przy którym znajduje się brodzik i plac zabaw, tak by Państwa pociechy były stale w zasięgu wzroku.

Basen i brodzik czynne od 3 czerwca do 2 września.

ROWY Basen dla dzieci

Rowy-Apartamenty-Jeanette-basen-dla-dzieci

Rowy hotel dla dzieci z basenem

Nasza oferta Rowy noclegi z basenem to propozycja, która powstała z myślą o wypoczynku przede wszystkim rodzin z dziećmi. Nie ulega bowiem wątpliwości, że najmłodsi Goście mają u nas szczególne przywileje. To właśnie dla nich tworzymy atmosferę, która sprzyja ich aktywności w najlepszych warunkach. 

Rowy hotel dla dzieci? Jeanette apartamenty rodzinne to świetny wybór!

Na terenie naszego ośrodka wypoczynkowego znajdują się dwa baseny kąpielowe. Duży basen dla dorosłych, usytuowany na dachu budynku oraz brodzik dla najmłodszych dzieci na tarasie. Oba baseny są podgrzewane! Dlatego właśnie nasz pensjonat z basenem Rowy to idealne miejsce dla całej Twojej rodziny. Zarówno maluszki, jak i starsze dzieci i ich rodzice, znajdą idealną przestrzeń do zabawy, relaksu i kąpieli, nie tylko słonecznych! 

Aranżując bezpieczną strefę zabaw w wodzie pomyśleliśmy o wszystkim. Dlatego też nasze apartamenty z basenem nad morzem bałtyckim, w sąsiedztwie basenów dla najmłodszych, zapewniają dostęp do świetlica oraz leżaków, tak by pociechy były stale w zasięgu wzroku.

Basen i brodzik czynne od 3 czerwca do 2 września.