Rowy – Apartamenty Rodzinne JEANETTE, ul. Wydmowa 8

ANIMACJE DLA DZIECI

Najlepsze miejsce na rodzinny wypoczynek nad morzem

Poznajcie nasze animacje dla dzieci!

Animacje dla dzieci w apartamentach Jeanette

Wszystko co robimy, robimy z myślą o jak najprzyjemniejszym wypoczynku naszych najmłodszych Gości! Mamy nadzieję, że animacje dla dzieci, które dla nich przygotowaliśmy sprawią, że pobyt u nas będzie dla nich fantastyczną przygodą. 

Dlatego właśnie co roku staramy się poszerzać naszą ofertę o nowe atrakcje, tak aby pobyt nad morzem na długo pozostał w Państwa pamięci. Nasz kompleks apartamentów dla rodzin z dziećmi zapewnia:

– animacje prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę,
– przestronny i bezpieczny plac zabaw,
– brodzik z podgrzewana wodą,
– dostęp do świetlicy wyposażonej w zabawki dla różnych grup wiekowych.

Przede wszystkim jednak nasi Goście otrzymują dostęp do nowoczesnych, przestronnych, w pełni wyposażonych apartamentów z zabezpieczeniami dla najmłodszych dzieci, by w naszym ośrodku z basenami mogli się poczuć jak w domu. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

animacje-dla-dzieci

Całodzienne zajęcia z dziećmi

Gwarantujemy, że na terenie apartamentów Jeanette, żadne dziecko nie będzie się nudzić! Mamy przygotowane animacje dla dzieci, które każdego dnia przynoszą nową porcję radości. 
Zatrudniamy wyszkoloną kadrę, która opiekuje się pociechami naszych Gości. Dzięki temu każdy z nich otrzymuje podczas pobytu to, czego tak potrzeba w trakcie urlopu!

Każdego dnia oferujemy wiele różnorodnych zajęć dla dzieci w każdym wieku.  Organizujemy gry i zabawy w świetlicy i na świeżym powietrzu min.:

– animacje w brodziku,
– zabawy na placu zabaw, 
– zajęcia w świetlicy,
– teatrzyki.

Ponadto dysponujemy dużym, bezpiecznym placem zabaw, wyposażonym w wyłącznie atestowane zabawki (zjeżdżalnie, trampoliny etc.)

Zajęcia z animatorami prowadzone są od poniedziałku do piątku w sezonie wysokim t/j od 21 czerwca do 24 sierpnia. Dzieci, oprócz zabaw ruchowych, mogą dodatkowo bawić się również w świetlicy, gdzie pośród tradycyjnych zabawek znajdują się też zabawki interakcyjne.

brodzik DLA DZIECI

Rowy-Apartamenty-Jeanette-basen-dla-dzieci

Basen dla dzieci z podgrzewaną wodą

Już nie musicie rezygnować z porannego pływania wybierając wczasy nad morzem. Apartamenty z basenem to świetne rozwiązanie dla całej rodziny, jeśli chcecie połączyć kąpiele morskie z ulubioną aktywnością na terenie ośrodka. W naszym kompleksie apartamentów w Rowach dostaniecie możliwość korzystania z basenów dostosowanych do potrzeb dorosłych i dzieci.

Na terenie znajdują się dwa baseny kąpielowe;

– duży basen dla dorosłych usytuowany na dachu budynku
– brodzik dla najmłodszych dzieci na tarasie. Oba baseny są podgrzewane!

Na tarasie znajduje się również świetlica oraz leżaki, tak by Wasze pociechy były stale w zasięgu wzroku.

Basen i brodzik czynne od 3 czerwca do 2 września.